• Güvenli bir şekilde paykwik kart satın alın!
  • 0543 728 03 31
  • 0543 728 03 31
  • guvenli.kartsatis
  • destek@paykwiksatisi.com

Paykwik Nerelerde Geçerlidir?

  • Yayınlayan: Administrator
  • Tarih: 17.07.2018
Paykwik Nerelerde Geçerlidir

İnternet ortamında online olarak yapılan işlemlerin çok geniş bir ağa yayılmış olması nedeni ile kullanıcılar için kullanım zenginliği olan ödeme yöntemleri tercih edilmektedir. Bu ortamda güvenilir işlem yapmasının yanı sıra birçok işlem yapma özelliği olan Paykwik da en fazla tercih edilen yöntemlerden birisidir. İnternet üzerinden bulunan Dünya genelinde tüm sitelerden online alışverişleri sorunsuz şekilde yapan Paykwik kart ile sitelere para yatırma işlemi de kullanıcılar tarafından sıklıkla yapılmaktadır. Bu ortam da sahte sitelerin kişisel bilgileri ve kart bilgilerini alarak kullanıcıları mağdur etme ihtimali olması nedeni ile bu sitelere bilgilerini vermek istemeyen kullanıcıların büyük bir çoğunluğunun bu kişisel bilgileri 16 haneli pin kodu ile koruyan paykwik’ya yöneldikleri görülmektedir.

Paykwik Nasıl Alınır?

Satış oranı oldukça yüksek olan Paykwik’nın bu popüler yapısını kullanarak kazanç elde etmek isteyen site sayısı oldukça fazladır. Avrupa ülkelerinde marketlerde dahi satılan bu kartı Türkiye’de almanın tek seçeneği Paykwik web adresidir. Birçok dolandırıcı sitenin de satışını yaptığı Paykwik kart alımlarında mağdur olmak istemeyenlerin Paykwik web adresinde bulunan Paykwik satın al butonuna tıklayıp işlemlerini yapmaları yeterlidir. Daha sonra sitenin yönlendirdiği işlemleri yapan kullanıcılar sitenin banka hesabına belirledikleri kart değerinin TL karşılığını yatırdıklarında site kullanıcıya e-mail olarak 16 haneli işlemlerde kullanacağı pin kodunu verecektir. Bu sanal kart ile yapılan işlemlerde oldukça önemli olan bu pin kodu kaybedildiğinde kullanıcının yapması gereken yeni bir Paykwik almak olacaktır.

Paykwik Avantajları

Online işlemlerde kullanıcıların mağdur olma sorunu tamamen ortadan kaldıran Paykwik kullanım kolaylığı ve işlem hızı nedeni ile herkes tarafından kullanılmaya müsaittir. Birçok işlemin yapıldığı bu kart ile yapılan işlemlerde Paykwik kullanıcı bilgilerini site ve kişiler ile kesinlikle paylaşmadığı için kullanıcılar tarafından ödeme işlemleri arasında en güvenilir kart olarak lanse edilmektedir.

Paykwik Kart Değerleri

Her maddi duruma sahip kullanıcıların kullanacağı değerlere sahip olan Paykwik kart değerleri 5 Euro ile 1000 Euro arasında değişiklik göstermektedir. İstenildiği zaman bozdurulma özelliği bu kart da kullanıcıların zarar görme ihtimalleri bulunmamaktadır. Kart alınma sırasında belirlenen bu kart değeri içindeki miktar bitene kadar kart kullanılmaktadır.

Paykwik Kullanıcı Yorumları

Referans yolu ile en fazla kullanıcı kazanan ödeme yöntemi olan Paykwiknın bu özelliğinden ödeme yönteminin kullanıcıları tarafından ne kadar beğenildiği ortaya çıkmaktadır. Forumlarda hakkında sıklıkla yoruma rastlanan Paykwik ile ilgili yorumların tamamına yakını olumludur. Kullanıcıların Paykwik hakkında yaptıkları yorumlardan en fazla dikkat çekeni ise bu kartın güvenlik değerinin yüksek olmasından duyulan memnuniyettir.

Etiketler paykwik avantajı