• Güvenli bir şekilde paykwik kart satın alın!

Paykasa Güvenli mi?

  • Yayınlayan: Administrator
  • Tarih: 17.07.2018

Online olarak yapılan işlemlerin çoğalması ve bu işlemlerde internet ortamındaki kötü niyetli kişiler nedeni ile sorunlar yaşanması kullanıcıların alternatif yollara yönelmelerine neden olmuştur. Özellikle parasal işlemlerin yapıldığı bu ortamda kullanıcıların herhangi bir kayıp yaşamak istememesi çoğu kişinin ön ödemeli kartlara yönelmelerine neden olmuştur. Bu bağlamda ise online işlemlerde kullanıcılarına sorunsuz ve hızlı işlem garantisi veren Paykasa öne çıkmaktadır. Kendine ait bir web adresi olan ve olası sorunları bu adres üzerinden kullanıcılarının sorunlarına anlık olarak çözüm üretmesi de kullanıcıların bu karta güvenmelerini sağlamaktadır. Piyasaya sürüldüğü günden bu yana kullanıcı sayısı hızla artan kart bahis sektöründe de birçok site tarafından aktif olarak kullanılmaktadır.

Neden Paykasayı Tercih Etmeliyim?

İnternet ortamında kullanıcıların sorun yaşamasına kesin çözüm getiren Paykasa kart kullanıcı bilgilerini site ve kişiler ile paylaşmaması nedeni ile tercih edilmektedir. İşlemlerini yaparken 16 haneli pin kodunun girilmesi şart olan bu kartın bu pin kodu olmadan kullanılması mümkün değildir. Kullanıcı bilgilerini paylaşmadığı için kullanıcılar dolandırıcı siteler ile dahi işlem yapsa bir sorun yaşama ihtimalleri olmadığı için kartın kullanım alanı da oldukça geniştir.

Nasıl Paykasa Sahibi Olabilirim?

İnternet ortamında birçok site Paykasa satışı yapmaktadır. Bazı siteler de ucuz Paykasa kampanyaları yapıyor olsa da kartın alınmasının en güvenilir adresi kurumsal siteler veya Paykasa web adresidir. Bu iki seçenekten birini tercih eden kullanıcılar satın ol butonuna tıklayarak sitelerin istedikleri bilgileri girdiklerinde kendilerine reel bir kart değil kart yerine geçen 16 haneli pin kodu verilecektir. Bu kart alınma sırasında ise kullanıcılar kullanacakları kart değerlerini kendileri belirler. Kartın TL karşılığını sitenin banka hesaplarından birine yatıran kullanıcı işlemi tamamlanmış olacaktır.

Paykasa Nasıl Kullanılır?

En fazla kullanıldığı alan online alışveriş işlemlerinde alınmak istenilen ürün sepete atıldıktan sonra sitenin ödeme kısmına giren kullanıcı ürün fiyatını ve 16 haneli pin kodunu yazıp onayladığında site kartın içindeki miktardan ürün miktarını çekmektedir. Oyun sitelerine yatırım yapılmak için site kullanıcı sitenin ödeme işlemleri kısmına girip yatırım miktarı ile 16 haneli pin kodunu girdiğinde talep edilen miktar anlık olarak site hesabına aktarılmaktadır.

Paykasa Kullanıcı Yorumları

Online işlemlerde sorun yaşayan kullanıcılara sorunsuz işlem yapma imkanı sunan Paykasa kullanıcıları tarafından güvenilir işlem yaptırdığı için beğenilmektedir. Ayrıca kullanıcıların yaptıkları yorumlarda bu kartın hızlı ve birçok alanda kullanılmasının beğenildiği de görülmektedir.

Etiketler paykasa card