• Güvenli bir şekilde paykwik kart satın alın!

Paykasa Ekşi Sözlük

  • Yayınlayan: Administrator
  • Tarih: 23.07.2018
Paykasa Ekşi Sözlük

Paykasa ile internet alışverişlerinizde güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. Sadece ödeme yapmak amacıyla geliştirilen bu kartlar sayesinde, banka ve kişisel bilgilerinizi kullanmanıza gerek kalmamaktadır. İnternet üzerindeki alışverişlerde en büyük sorun, internetin yüzde yüz korunan bir platform olmamasıdır. İnternet üzerinden yaptığınız tüm işlemlere erişilebilirlik mümkündür. Kötü niyetli kişiler tarafından banka hesap bilgileri gibi kritik bilgiler ele geçirilebilir. Paykasa gibi ön ödemeli kartlar sayesinde mağdur olma ihtimalinizi minimumun da altına indirmeniz mümkündür. Paykasa ekşi sözlük yorumları üzerinden bu kartı kullanan insanların deneyimlerini inceleyebilirsiniz.

Paykasa’yı bir kere kullandıktan sonra alışkanlık haline getirebilirsiniz. Tek kullanımlık bir kart olan Paykasa, ilk ödeme işleminden sonra iptal olmaktadır. Sonraki alışverişleriniz için yeni Paykasa kartlar çıkarmanız gerekir. Paykasa kart bakiyelerini satın alma sırasında kendiniz belirlemektesiniz. 10€, 15€, 100€ gibi değişen limit seçenekleri arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Kart satın alma işlemleri oldukça basit olup internet üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. Kart kodunuzu teslim alır almaz kullanmaya başlayabilirsiniz. Pek çok sitede geçerliliği olan Paykasa sayesinde birçok alışverişinizi güvenle ödemeniz mümkündür. Paykasa ekşi sözlük paylaşımlarından diğer kullanıcıların bu kartı hangi alışverişlerinde kullandıklarını öğrenebilirsiniz.

Paykasa Karta Sahip Olmak İstiyorum

Paykasa hakkında ufak bir araştırma yaptıktan sonra karta sahip olmak istemeniz oldukça doğaldır. İnternet üzerinden bayilik hizmeti veren siteler sayesinde Paykasa’ya kısa bir süre içerisinde sahip olmanız mümkündür. Müşterilerin yapması gereken kart limitlerini belirleyip, belirledikleri limite karşılık gelen kart ücretlerini ilgili hesaplara yatırmalarıdır. Ücretleri kredi kartı kullanarak internet üzerinden ya da havale yoluyla gerçekleştirebilirsiniz. Ödemeleriniz onaylandıktan sonra 16 haneli bir koda sahip olacaksınız. Alışveriş sitelerinde Paykasa ile ödeme yapılan kısma bu kodu girerek, ödemelerinizi tamamlayabilirsiniz. İlk ödemenizden sonra kartınızın iptal olacağınız aklınızdan çıkarmayınız.

Alışverişlerinizin sonucunda kartınızda halen kullanılmamış bakiye mevcut ise kartınızı bozdurarak bu bakiyeyi nakit paraya çevirebilirsiniz. Paykasa kart bozum işlemlerinizi, satın aldığınız sistem üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Kart bozum talebiniz alındıktan kısa bir süre sonra belirttiğiniz banka hesabına bakiyelerin transferi gerçekleştirilmektedir. Euro kurundan diğer kurlara geçişte güncel oranlar esas alınmaktadır. Paykasa‘yı bu işlem sayesinde alışverişlerinizden sonra da etkili bir şekilde kullanabilirsiniz. Paykasa ekşi sözlük yorumlarından kullanıcıların memnun olup olmadıklarını araştırabilirsiniz.

Etiketler ekşi