• Güvenli bir şekilde paykwik kart satın alın!

Paykasa Bozum

Tek kullanımlık bir sanal kart olan Paykasa sistemi, bankalarından tamamen gizli bir şeklide kredi kartı bilgilerinizi vermenize gerek kalmadan sitelere ödeme yapabilmenizi sağlar. Hem ödeme hem de para yatırım gibi konularda gizlilik isteyenler için Paykasa yöntemi günümüzde sıklıkla tercih edilen yöntemler arasında yerini almıştır. Tabi kartın içerisindeki bakiye bitene kadar kullanmak istemiyorsanız ya da elinize Paykasa’ya ait kartın bilgileri geçtiyse çok rahatlıkla sitemiz üzerinden Paykasa bozum işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Paykasa Bozum Ne Anlama Geliyor?

Paykasa bozumun anlamı, kartın içerisinde örneğin 50€ bulunuyorsa, bu paranın TL’ye çevrilmesi işlemidir. TL’ye çevrilen para ardından size ait olan banka hesabınıza aktarılmaktadır. Tüm bu süreçleri sizler adına biz gerçekleştirerek, elinizde bulanan Paykasa kartın içerisindeki parayı aslında size veriyoruz. Böylece kartın içerisinde var olan parayı istediğiniz gibi kullanma olanağına sahip olarak beklentilerinizi en iyi şekilde alabilmenizde mümkün olmaktadır. Eğer sizde elinizde bulunan Paykasa’yı bozdurmak istiyorsanız doğrudan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Paykasa Bozum İçin Gereken Şartlar Nelerdir?

Bozum işleminin oluşabilmesi için sizinle her zaman konuşmaya istekli olan müşteri hizmetlerimize bağlanmanız gerekiyor. Bağlandıktan sonra sizden bir takım bilgiler istenecektir. Bu bilgiler kartınıza ait olan detaylar ile size ait olan bilgiler olmaktadır. Kartınıza ait olan 16 hanelik kodu, 4 hanelik güvenlik kodunu ve son kullanma tarihi bilgilerini müşteri hizmetlerimize verin. Onlar Paykasa kartın içerisinde ne kadar bakiye var ise kontrol ederek doğrudan size verilmelerini sağlayacaklardır.

Paykasa Kartın Bozulmasında Bir Limit Var mı?

Geçerli olan kartın bakiyesi ne ise onun bozum işlemleri yapılarak sizlere verilmektedir. Örneğin 50 Euro miktarında bir kart bakiyeniz var ise TL’ye çevrildiğinde 250TL oluyorsa, ilgili işlemlerin tamamlanmasından sonra paranız size aktarılmaktadır. Bunun içinde sizden banka hesap numaranız istenir ve doğrudan para sizin verdiğiniz hesaba aktarılmaktadır. Yapılan işlemlerin her bir süreci basit olduğundan, zorluk yaşamadan elinizdeki kartın bozdurulmasını ve içerisinde yer alan parayı bizim aracılığımız ile nakite çevirebilirsiniz.

Paykasa Kartın Bozulmasında Önemli Olan Husus Nedir?

Burada bilinmesi gereken en önemli nokta, kartın 1 yıl geçerlilik süresi olmasıdır. O yüzden 1 yıl dolmadan kartınızı bozdurmalı ya da kullanmalısınız. Bunun akabinde bozdurma işleminde bilinmesi gereken husus, döviz kuruna bağlı bir fiyatlandırmanın gerçekleşmesidir. Her zaman Euro’nun TL arasındaki dalgalanması bozum işlemlerinde etkilidir. O yüzden fiyatlar 50€ miktarı için 250TL olabilirken 1 ay sonrasında 255TL olabilmektedir.