• Güvenli bir şekilde paykwik kart satın alın!

Otopay Bozum

  • Yayınlayan: Administrator
  • Tarih: 26.07.2018
Otopay Bozum

İnternet gün geçtikçe artık hayatımızın her alanına girmeye başladı. Online alışverişte bu alanlardan bir tanesi. Biz de belirli sıklıklarda internet üzerinden alışveriş yapıyoruz. Pekiyi bu alanda yaptığımız ödemeler ne kadar güvenilir? Hepimiz duyuyoruz bu alışverişlerde paralarını kaybedenler kart bilgilerini çaldıranlar haber programlarında izliyor, haber sitelerinde okuyoruz.

İnternet üzerinden Güvenli ödeme için ne yapabiliriz?

Biz İnternet üzerinde hızlı ve güvenli ödeme yapabilmek için çok hızlı ve güvenli olan otopay ödeme sistemini kullanıyoruz. Dünyada çok yaygın olan bu ödeme sistemi otopay sayesinde artık ülkemizde de kullanılmaya başlandı.

Pekiyi Otopay Nedir?

Tüm dünyada kullanılan İnternet üzerinden alışveriş yaparken kullanılan bir çeşit kartlı ödeme sistemidir. Bu kart ile bütün online alışveriş sitelerinde ve oyun sitelerinde hızlı ve güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz. Otopay sayesinde internet üzerinden yapılan alışverişlerin güvenli olduğunu göreceksiniz.

Otopay’a Nasıl Sahip Olabilirsiniz?

Sizde otopay kullanmaya başlamak için Otopay yetkili satış noktalarından ve internet sitelerinden kolaylıkla satın alarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Mağdur olmamak için bu kartı alırken satıcının yetkili satıcı olduğuna dikkat ediniz. Bu sistem ön ödemeli bir kart sistemidir. Öncelikle kartı satın alacaksanız daha sonra kartın içerisine bakiye yükleyerek alışverişe başlayacaksınız. Ülkemizde de bilinçli tüketiciler artık bu sistemi kullanmaya başlamışlardır.

Bu Kartın Kredi Kartından Farkı Nedir?

Bu kart sisteminin kredi kartından birçok farkı bulunmakta, Ancak en önemli farkı kredi kartında kişisel bilgilerinizin paylaşılırken bu kart sisteminde böyle bir durum söz konusu değildir. Bu sistemde kişiye özel bir kod tanımlanır ve bütün işlemler bu kod ile tamamlanır. İnternet üzerinden yapacağınız alışverişlerde hiçbir kişisel bilgi paylaşmadan sadece bu kodu girerek alışveriş işlemini hızlı ve güvenli bir şekilde tamamlayabileceksiniz.Bu kartı 18 yaşını doldurmuş olan herkes kullanabilir. Ancak ağırlıklı olarak internet üzerinden çok sık alışveriş yapan, oyun oynayan ve bu oyun için internet üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde ödeme yapmak isteyen kişiler kullanabilir. Kartı alıp beğenmediğiniz amanda karttan küçük bir kesinti yapılarak kartınız iptal edilecektir.

 

Etiketler otopay