• Güvenli bir şekilde paykwik kart satın alın!

Astropay Bozum

  • Yayınlayan: Administrator
  • Tarih: 24.07.2018

İnternet alışverişlerinde ön ödemeli kart kullananlar, kart bakiyelerini sadece sanal ortamda değil gerçek hayatta da kullanabilirler. Kart bozdurma işlemleri sayesinde kartınızda kalan bakiyeleri nakde çevirmeniz mümkündür. Astropay kart kullanıcıları da bu sistemden faydalanabilirler. Astropay bozum işlemleri sayesinde henüz kullanmadığınız ya da kullanımlarınızdan sonra kalan bakiyelerinizi nakit olarak kullanabilirsiniz. İnternet üzerinde sanal bir kart olarak işlev gören Astropay ve diğer türevleri, güvenli bir şekilde alışveriş imkanı sunması nedeniyle çok tercih edilmektedir. Yurt dışındaki sistemin ülkemize gelmesi ile güvenli alışveriş keyfini vatandaşlarımız da tatmaya başlamıştır.

Astropay tamamen internet alışverişlerini ödemek amacıyla geliştirilmiş, başka bir işlev ile kullanılamayan bir karttır. Aslında karttan ziyade bir kod olarak çalışır. Astropay kart başvurusunda bulunduğunuz sisteme kart ücretini yatırdığınızda, 16 haneli bir kod elde edersiniz. Bu kodlar içerisinde kart içerisindeki bakiyeler kullanılabilir olmaktadır. 10$, 15$, 50$, 250$ gibi bakiyeler ile satılan Astropay kartlar, tek seferde ya da belirli miktarlara bölünerek kullanılabilirler. Diğer bir alternatif ise Astropay bozum ile nakit olarak kullanmaktır. Astropay kartların ömürleri 1 yıldır. 1 yıl sonunda kart içerisinde bakiye bulunsa dahi kartın iptali gerçekleştirilmektedir. Kartın son kullanım tarihi, satın alma işlemini gerçekleştirdiğiniz günün 1 yıl sonrası olarak tanımlanmaktadır. Alışverişlerinizde Astropay ile ödeme yaparken bu tarihi de kullanacaksınız.

Astropay Kart Bozumu Nasıl Gerçekleşir

Kart bozum işlemleri çok kısa bir sürede yapılabilmektedir. Bozum işlemlerinizi başlatmak için kartı satın aldığınız platformun müşteri temsilcisi ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Kart bozma işlemi, kart bakiyenizin güncel kur üzerinden banka hesabınıza aktarılması olarak çalışmaktadır. İşlemin sorunsuz bir şekilde tamamlanması için banka hesap bilgilerinin doğru bir şekilde verilmesi gerekir. Yanlış bilgilendirme sonucu, kart bakiyeleriniz başka birinin hesabına aktarılabilir. Kart bakiyesi sadece aktif banka hesaplarına geri yatırılabilir. Hesabınız uygun şartları taşımıyorsa, işlem gerçekleştirilemeyip kart iade edilmektedir. Dolandırılma olaylarını önlemek adına, kartı aldığınız site dışındaki diğer sitelerde Astropay bozum işlemi gerçekleştirmeyiniz. Müşterileri kandırmaya yönelik hazırlanan bu siteler kart bakiyenizin başkası tarafından ele geçirilmesine neden olmaktadır.

Etiketler astropay